Villa Richter, Annabel & Dan

You are here: Wedding Flowers.cz > Reference

My dearest Vlasta,

Where do I begin? When you came to my room with the flowers, it was one of the most memorable moments for me. You looked so happy and the flowers were so beautiful.You have been absolutely incredible and such a lovely lady. The decorations looked spectacular! All the small details were so thoughtful and made the day even more special.

I loved the extra flowers during the ceremony and in the trees. Everyone commented on how amazing it all looked. Dan loved the fishing hook and the floats on the top table. I'm so glad we added those!You captured my vision so well and made the wedding perfect. Exactly what I had dreamed about my whole life. I cannot even begin to thank you enough for all you have done. 

You were a pleasure to work with and I'm so glad we met you too. I will send some photos to you for sure.

Thanks so much Vlasta for making the wedding so magical.

Lots of love Annabel and Dan

 

Na nevěstu Annabel, která držela moji kytici  po ránu, jen tak v župánku a plakala štěstím, nezapomenu. Annabel miluje šišky a sušené rostliny,procházely všemi dekoracemi a byly i ve svatební kytici. Tahle výzdoba mě ohromně těšila, bylo v ní spousta malých detailů, podstatných pro pár. Především to byla milá práce  díky nadšenému a velmi milému páru. Daniel  se smál když mě viděl a byl absolutně unesený z dekorací.  Což beru od muže jako velký kompliment. Ohromně mu to slušelo.Květiny pro svatební pár byly jen začátek. Výzdoba celého prostoru díky skvělému týmu na Ville Richter a noblesnímu prostředí velmi příjemná a hladká.  Fotografie z celé výzdoby svatby jsou níže. Děkuji za emoce, které spolu s vámi mohu sdílet.
 
 


 
Pro nevěstu Annabel jsme připravily tyto květinové dekorace:
 
Svatební kytice (486) Korsáž pro ženicha (492) Polštářek na prstýnky (494) Květinová výzdoba obřadního místa (493) Květinová výzdoba restaurace (485)
 
 

 
Fotogalerie:
 
 
15.06. 2024 © WeddingFlowers.cz - All rights reserved!, Nová 8/1036, 184 00 Praha 8, 603165076, info@svatebnikytice.cz, Svatební kytice.cz (0.002 s)